Preminuo putnik povrijeđen u nesreći kod Gradiške

Pripadnici Policijske uprave Gradiška podnijeli su Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka izvještaj o počinjenom krivičnom djelu protiv M.S. iz Gradiške, koji je učestvovao u saobraćajnoj nesreći nakon koje je jedna osoba preminula.

Iz PU Gradiška podsjeđaju da se 13. juna na magistralnom putu u mjestu Romanovci, dogodila saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali putnički automobili “Folksvagen Turan”, kojim je upravljala osoba M.S. iz Gradiške i “Folksvagen Golf”, za čijim upravljačem je bila osoba iz Banjaluke M.L.

Uviđaj su na mjestu nesreće obavili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Gradiška.

Putnik N.M. iz automobila “Folksvagen Turan” je istog dana prebačen iz Službe hitne medicinske pomoći Laktaši na dalju hospitalizaciju u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci, gdje je uslijed zadobijenih povreda prekjuče (25. juna) preminuo.

Osoba M.S. je osumnjičena da je počinila krivično djelo ugrožavanje javnog saobraćaja.

Izvor: Nezavisne

8,300FansLike
1,152FollowersFollow