Dubičani preokretom nanijeli novi poraz fudbalerima Kozare

Na Gradskom stadionu Velimir Sombolac završena je utakmica 15. kola mtel: I lige  Republike Srpske. Nažalost, naši fudbaleri su pretrpjeli novi poraz rezultatom 1-2, a ovaj put bolja je bila ekipa Borca iz Kozarske Dubice.

Igrači Kozare su odlično počeli utakmicu i poveli već u 2. minuti golom Draška Lolića.

Slavlje nije dugo trajalo jer su gosti iz Kozarske Dubice izjednačili već u 18. minuti iz penala, a siguran je bio Stefan Tomaš.

Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 1-1, a totalni preokret je završen u 64. minutu kada je za goste gol postigao Ognjen Krneta za, ispostaviće se, konačnih 1-2.

Ekipa Kozare se trenutno nalazi na 14. poziciji sa 12 osvojenih bodova u 15 odigranih kola i slijedi joj velika borba za opstanak u ligi.