Karatisti gradiškog “Nitena” prvaci Republike Srpske! (Foto)

Karatisti gradiškog “Nitena” prvaci su Republike Srpske za uzrast kadeti, juniori i mlađi seniori do 21 godine!

karate

U nedelju 26.05.2024. godine u Bijeljini u organizaciji Karate saveza Republike Srpske i tehničkg organizatora KK “Panteri” održano je karate prvenstvo Republike Srpske za kadete, juniore i mlađe seniore do 21 godine, pojedinačno i ekipno u katama i borbama u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Klub borilačkih vještina “Niten” Gradiška bio je ubjedljivo najuspješniji klub na prvenstvu sa osvojenih 56 bodova, osvojivši 10 zlatnih, devet srebrnih i osam bronzanih medalja u konkurenciji 35 klubova i 271 takmičara.

Najuspješniji takmičari prvenstva u muškoj i ženskoj konkurenciji takođe su bili članovi “Nitena”, a to su Boris Zagorc i Tijana Blagojević.

Da su gradiški karatisti ubjedljivo osvojili prvo mjesto u generalnom plasmanu pokazuje tabela.