Ubjedljiva pobjeda Zvezde nakon preokreta (Video)

Fudbaleri Crvene zvezde ubjedljivo su slavili na gostovanju Javoru u Ivanjici s 1-5 u 31. kolu Linglong Superlige Srbije.

Loše je počelo po crveno – bijele jer je Javor poveo već u 5′. Luka Luković je iskosa s desne strane šutirao, Milan Borjan nije pokrio bliži ugao i primio je jedan od rijetkih golova koji ide njemu na dušu.

Najzaslužniji za preokret Zvezde bio je Aleksandar Katai. Prvo je u 8′ pogodio iz slobodnog udarca.

Drugi gol na ovoj utakmici za preokret Katai postiže u 31′, te je to i bio rezultat prvog poluvremena.

Zvezda u drugom poluvremenu postiže još tri gola. Strijelac za 3-0 bio je Milunović u 65′ nakon slobodnog udarca Kange.

Ben je postigao gol za 4-1. Ostao je potpuno sam u petercu, primio loptu, namjestio se i zatresao mrežu.

Konačnih 1-5 postavio je rezervista Filippo Falco u 82′.

Poslije nekompletnog 31. kola Zvezda ima 89 osvojenih bodova, čak 15 više od najvećeg rivala Partizana koji od 19h dočekuje Radnički iz Niša.