13 Skojevki osvajač gradskog kupa! (Foto)

Fudbaleri 13 Skojevki iz Grbavaca osvojili su gradski kup pobjedom nad ekipom Sloge Dipo iz Gornjih Podgradaca rezultatom 3-1. Utakmica je odigrana na stadionu Velimir Sombolac uz prisustvo značajnog broja publike.

U prvih 45′ nije viđeno puno prilika, a Grbavčani su najbolju priliku za vodstvo imali nakon pola sata igre kada je u razmaku od par minuta Mile Paštar propustio dvije stopostotne šanse.

Nešto bolju igru ekipa 13 Skojevki je naplatila u 58′. Strijelac za 1-0 bio je Siniša Milošević. Četiri minuta kasnije na 2-0 je povisio Dejan Radić.

Kada se očekivao miran završetak utakmice, Sloga se vratila u utakmicu. Strijelac za 2-1 bio je Miodrag Mijatović u 65′. Neizvjesnost je trajala do 86′ kada svoj drugi gol na meču postiže Radić i otklanja sve dileme oko pobjednika.